Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICA CENTRU COLECTARE DESEURI PRINTR-UN POST DE TRANSFORMARE AERIAN
- Număr anunț
- DA41033669
- Autoritate contractantă
- COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
- Furnizor / câștigător
- MWM GAS&ENERGY (CUI 16160121)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414.257,77 RON
- Valoare atribuită
- 414.257,77 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 14:06
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
414.257,77 RON
din 414.257,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro