- Număr anunț
- DA41035384
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- GINOVI SISTEM SECURITY SRL (CUI 32623198)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.117,20 RON
- Valoare atribuită
- 7.117,20 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 09:36
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.117,20 RON
din 7.117,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro