Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii de igienizare la Scoala Gimnaziala Chetris si Scoala Tamasi nr.1
- Număr anunț
- DA41041640
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHETRIS (CUI 29092266)
- Furnizor / câștigător
- ALIFLOR FOOD S.R.L. (CUI 40668891)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.000 RON
- Valoare atribuită
- 82.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 19:01
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.000 RON
din 82.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro