Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Reparatie sisteme de alarma antiefractie si detectare incendiu

Număr anunț
DA41037857
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN IASI (CUI 20692348)
Furnizor / câștigător
MAROCO SYSTEMS SRL (CUI 16250208)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.348 RON
Valoare atribuită
3.348 RON
Data publicării
24.08.2026 12:07
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.348 RON

din 3.348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.