Ofertă acceptată Cumpărare directă

Citrix Virtual Apps and Desktops -Subscriptia anuala

Număr anunț
DA41034499
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ORIZONT SRL (CUI RO1200600)
Cod CPV
48211000-0 · Pachete software de interconectare de platforme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.025,75 RON
Valoare atribuită
264.025,75 RON
Data publicării
24.08.2026 07:44
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264.025,75 RON

din 264.025,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.