Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii tocat resturi vegetale

Număr anunț
DA41032691
Autoritate contractantă
COMUNA RAZVAD (PRIMARIA RAZVAD) (CUI 4344643)
Furnizor / câștigător
GLOBAL STADIUM PREST S.R.L. (CUI 37263995)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
21.08.2026 12:37
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.