Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carne si produse din carne

Număr anunț
DA41042239
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT ALBA (CUI 4562591)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.124,64 RON
Valoare atribuită
3.124,64 RON
Data publicării
25.08.2026 08:41
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.124,64 RON

din 3.124,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.