Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru mentenanta sistemelor de calcul
- Număr anunț
- DA41040598
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.845,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.845,51 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:57
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.845,51 RON
din 2.845,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro