Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier, echipamente digitale și materiale didactice pentru dotarea Școlii Mera

Număr anunț
DA41035633
Autoritate contractantă
COMUNA BACIU (CUI 4378751)
Furnizor / câștigător
UP VISION SRL (CUI 31231684)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.747 RON
Valoare atribuită
135.747 RON
Data publicării
24.08.2026 09:56
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.747 RON

din 135.747 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.