Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de constructii

Număr anunț
DA41040045
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,DIMITRIE VATAMANIUC,, SUCEVIȚA (CUI 14117664)
Furnizor / câștigător
LANZO-VIO SRL (CUI 18008589)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.014,50 RON
Valoare atribuită
3.014,50 RON
Data publicării
24.08.2026 14:22
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.014,50 RON

din 3.014,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.