Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASCENSO 400/70 -20 18PR MIB407 TL(Agroindustriale)

Număr anunț
DA41042362
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE (CUI 41594032)
Furnizor / câștigător
MARSOROM SRL (CUI RO14663313)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.248 RON
Valoare atribuită
3.248 RON
Data publicării
25.08.2026 08:52
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.248 RON

din 3.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.