Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie capac canalizare cu rama 3 buc.

Număr anunț
DA41033561
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44130000-0 · Canale de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.483,89 RON
Valoare atribuită
1.483,89 RON
Data publicării
21.08.2026 13:52
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.483,89 RON

din 1.483,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.