Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de software

Număr anunț
DA41042426
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE JUD MURES (CUI 4765570)
Furnizor / câștigător
ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,40 RON
Valoare atribuită
252,40 RON
Data publicării
25.08.2026 08:56
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,40 RON

din 252,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.