Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare certificat de performanță energetică pentru obiectivul de investiții “Creştere
- Număr anunț
- DA41030723
- Autoritate contractantă
- COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT AUDIT S.R.L. (CUI 47646742)
- Cod CPV
- 71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:34
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro