Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente - ulei, zahar, paste fainoase, napolitane, biscuiti

Număr anunț
DA41037722
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
T&O PRODCOM SRL (CUI RO4467573)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.075,40 RON
Valoare atribuită
11.075,40 RON
Data publicării
24.08.2026 12:00
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.075,40 RON

din 11.075,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.