Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente sistem suraveghere video

Număr anunț
DA41038567
Autoritate contractantă
COMUNA TIREAM (PRIMARIA TIREAM) (CUI 3963641)
Furnizor / câștigător
MEEM SOFT SRL (CUI 18754759)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.027 RON
Valoare atribuită
2.027 RON
Data publicării
24.08.2026 12:49
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.027 RON

din 2.027 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.