Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE RECOMPARTIMENTARE

Număr anunț
DA41038324
Autoritate contractantă
COMUNA MOARA VLASIEI (Primaria Moara Vlasiei) (CUI 4532477)
Furnizor / câștigător
DS PERFECT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52866132)
Cod CPV
45454000-4 · Lucrari de restructurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.679,78 RON
Valoare atribuită
74.679,78 RON
Data publicării
24.08.2026 12:37
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.679,78 RON

din 74.679,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.