Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ERTAPENEMUM 1g pulb. pt. conc. pt. sol. perf.
- Număr anunț
- DA41038833
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.071,80 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 13:04
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.071,80 RON
din 1.071,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro