Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN ACHIZITIE -PACHET PARCHET SALI CLASA - PROIECT "SUPER"

Număr anunț
DA41042583
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN (CUI 4779788)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.108,28 RON
Valoare atribuită
46.108,28 RON
Data publicării
25.08.2026 09:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.108,28 RON

din 46.108,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.