Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT DE AMPLIFICARE COMPLET VALIDAT PPC PENTRU UZ VETERINAR

Număr anunț
DA41042561
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
NOVA GROUP INVESTMENT SRL (CUI RO13986464)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.320 RON
Valoare atribuită
7.320 RON
Data publicării
25.08.2026 09:07
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.320 RON

din 7.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.