Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Granule absorbant CO2+Granule absorbant umiditate+Granule desicant+garnituri
- Număr anunț
- DA41041164
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- TERRA PRETA S.R.L. (CUI 22402734)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.760 RON
- Valoare atribuită
- 4.760 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:39
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.760 RON
din 4.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro