Ofertă acceptată Cumpărare directă

Linoleum

Număr anunț
DA41041226
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SARULESTI - GARA (CUI 3797263)
Furnizor / câștigător
CONCEPT EVOLUTION SRL (CUI 25752440)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925,97 RON
Valoare atribuită
1.925,97 RON
Data publicării
24.08.2026 15:46
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925,97 RON

din 1.925,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.