Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demontare echipament de aer conditionat

Număr anunț
DA41024722
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN ODOBLEJA (CUI 4426522)
Furnizor / câștigător
MYKA KLM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44505960)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.500 RON
Valoare atribuită
18.500 RON
Data publicării
20.08.2026 11:51
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.500 RON

din 18.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.