Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41042973
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV (CUI 4613377)
Furnizor / câștigător
COPYPAPER SOLUTION (CUI RO41833091)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.433,06 RON
Valoare atribuită
6.433,06 RON
Data publicării
25.08.2026 09:32
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.433,06 RON

din 6.433,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.