Ofertă acceptată Cumpărare directă

79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)

Număr anunț
DA41036671
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I - VIII Unirea, judetul Braila (CUI 17378885)
Furnizor / câștigător
P.F.A. TUDORACHE CONSTANTIN VALENTIN (CUI 34381163)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.08.2026 10:59
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.