Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mapa carton, pix metalic

Număr anunț
DA41042962
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
Furnizor / câștigător
DAPA-COM-IMPEX S.R.L. (CUI RO8715302)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,45 RON
Valoare atribuită
83,45 RON
Data publicării
25.08.2026 09:31
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,45 RON

din 83,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.