Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie carburant Situatii de urgenta
- Număr anunț
- DA41042375
- Autoritate contractantă
- Comuna Smardan, judetul Galati(Comuna Smardan) (CUI 4150000)
- Furnizor / câștigător
- NEVADA-BUTNARU SRL (CUI 3601803)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.586 RON
- Valoare atribuită
- 19.586 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:53
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.586 RON
din 19.586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro