Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suplimentare retea Wi-FI si Camere de supraveghere video Strandul cu Valuri - com. Sanmartin

Număr anunț
DA41040145
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
NEXIA CONSULTING SRL (CUI RO13186178)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.806,60 RON
Valoare atribuită
79.806,60 RON
Data publicării
24.08.2026 14:28
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.806,60 RON

din 79.806,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.