Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE VARTA R20, 2 BUC/SET
- Număr anunț
- DA41043169
- Autoritate contractantă
- R198049 Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Pomicultura Pitesti Maracineni
- Furnizor / câștigător
- EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI RO24115628)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96 RON
- Valoare atribuită
- 96 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:42
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96 RON
din 96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro