Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carte
- Număr anunț
- DA41043139
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
- Furnizor / câștigător
- ADI CENTER SRL (CUI RO14865894)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.529 RON
- Valoare atribuită
- 2.529 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 09:41
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.529 RON
din 2.529 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro