Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie perdele

Număr anunț
DA41042581
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "A.T.Laurian"Botosani (CUI 3372629)
Furnizor / câștigător
ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (CUI 612840)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.380 RON
Valoare atribuită
3.380 RON
Data publicării
25.08.2026 09:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.380 RON

din 3.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.