Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURAZOLIDON 100MG, LEPONEX 25M, RISPOLEPT 30 ML, SPASMOCALM 40MG, PIRACETAM 400MG
- Număr anunț
- DA41040478
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.762,82 RON
- Valoare atribuită
- 4.762,82 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:50
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.762,82 RON
din 4.762,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro