Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de reparație microbuz de transport școlar Fiat Ducato VN 05 TNA

Număr anunț
DA41042149
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
SC AUTOTIVOLI SRL (CUI RO23187049)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.244,85 RON
Valoare atribuită
3.244,85 RON
Data publicării
25.08.2026 08:31
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.244,85 RON

din 3.244,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.