Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament sportiv de majorete

Număr anunț
DA41042457
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Mistral (CUI 28060843)
Furnizor / câștigător
SIMON ALEXANDRA-ERIKA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 48495508)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
25.08.2026 08:59
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.