Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE RCA

Număr anunț
DA41037856
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.362,83 RON
Valoare atribuită
2.362,83 RON
Data publicării
24.08.2026 12:07
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.362,83 RON

din 2.362,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.