Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINSECTIE DEZINFECTIE SI DERATIZARE CLADIRI LICEU INTERNAT CANTINA AI ALTE ANEXE

Număr anunț
DA41038349
Autoritate contractantă
Grupul Scolar A. MOTRESCU (CUI 4244121)
Furnizor / câștigător
VLAD A.L. VIRGIL (CUI 54476810)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.845 RON
Valoare atribuită
69.480 RON
Data publicării
24.08.2026 12:38
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.480 RON

din 31.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.