Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate si analiza cost beneficiu cf HG 907 Fondul pentru Modernizare

Număr anunț
DA41043380
Autoritate contractantă
COMUNA VALENI (PRIMARIA) (CUI 4226478)
Furnizor / câștigător
MALMA DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 41058352)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
25.08.2026 09:54
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.