Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir de sutura tip Quill 2/0 resorbabil LA 90 lungime 20cm, ac de 26mm, varf rotund, 1/2 cerc. 12 fi

Număr anunț
DA41043362
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
LG PHARM SRL (CUI RO22972425)
Cod CPV
33141126-9 · Ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
25.08.2026 09:52
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.