Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrozi si lacat pentru PC
- Număr anunț
- DA41042448
- Autoritate contractantă
- Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,70 RON
- Valoare atribuită
- 115,70 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:58
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,70 RON
din 115,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro