Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motor sectiune cap si Unitate comanda
- Număr anunț
- DA41041967
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO37190850)
- Cod CPV
- 39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.197 RON
- Valoare atribuită
- 7.197 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:10
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.197 RON
din 7.197 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro