Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cOMPRESE + FESI STERILE
- Număr anunț
- DA41041880
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- UZCONFTEX TOTAL SRL (CUI RO14901121)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 07:54
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.750 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro