Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Endoproteza totala de genunchi tip balama RHK cu pulslavaj
- Număr anunț
- DA41040515
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- ZIMMER BIOMET ROMANIA S.R.L. (CUI RO39696626)
- Cod CPV
- 33141750-2 · Proteze articulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:52
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro