Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intocmire certificat de performanta energetica”Cresterea eficientei en. a Gr. Bârcea Mare”

Număr anunț
DA41039354
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
KLEVER SYSTEM SRL (CUI RO16861210)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
24.08.2026 13:42
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.