Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de tevarie

Număr anunț
DA41043204
Autoritate contractantă
Comuna Salciua (CUI 4613300)
Furnizor / câștigător
DMT WATER DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48969334)
Cod CPV
44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,08 RON
Valoare atribuită
1.015,08 RON
Data publicării
25.08.2026 09:44
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,08 RON

din 1.015,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.