Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,0% sub estimat
Rechizite scolare
- Număr anunț
- DA41042105
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 778 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2026 08:27
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
778 RON
din 960 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 182 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.