Ofertă acceptată Cumpărare directă

ÎNTOCMIM DOCUMENTAȚII TOPOGRAFICE STEREO 70 BLOC 6

Număr anunț
DA41028897
Autoritate contractantă
COMUNA STOINA (CUI 5057571)
Furnizor / câștigător
GEOFOTOCAD SRL (CUI 25422434)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
21.08.2026 08:28
Termen limită
27.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.