Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4/500COLI/TOP

Număr anunț
DA41042727
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 2845400)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI RO5197079)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.529 RON
Valoare atribuită
2.529 RON
Data publicării
25.08.2026 09:17
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.529 RON

din 2.529 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.