Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun cu rotile pentru transport pacienti
- Număr anunț
- DA41041953
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- AVA MEDICAL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 46375246)
- Cod CPV
- 33193110-3 · Vehicule pentru persoane invalide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.720 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:08
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.720 RON
din 1.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro