Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor pulsoximetrie adult, reutilizabil, pentru ventilatorul EMV ZOLL/ defibrilator X Series

Număr anunț
DA41039963
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI RO24205100)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
24.08.2026 14:18
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.