Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica privind - Captarea de apa subterana put Vultureasa (oras Brezoi)

Număr anunț
DA41030773
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
AQUA TECHNOLOGY DESIGN SRL (CUI RO32900868)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
21.08.2026 10:36
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.